Karosářské práce

 Zabezpečujeme kompletní karosářské práce pro osobní a dodávkové automobily. Opravujeme jak drobné (kosmetické) vady, tak i rozsáhlá poškození.

  • opravy poškozených dílů i celých karoserií
  • opravy plastů
  • opravy zkorodovaných částí karoserie
  • opravy po nehodě
  • práce na rovnacím rámu
  • díly originální i z druhovýroby

Co opravujeme
Karosářské práce provádíme nejčastěji po haváriích nebo drobných nehodách. Zejména ve městě dochází často k drobným poškozením karosérie při parkování, přejíždění obrubníků atd. Časté jsou ale i případy oprav koroze karoserií.

Kvalita opravy
Pouze kvalitní oprava karoserie zajistí správné fungování vozu při zachování původních bezpečnostních funkcí automobilu, zejména tuhosti a deformačních zón. Po kvalitní opravě by měl být automobil stejně bezpečný jako před ní. Při karosářských opravách sledujeme především tuhost karoserie, míru poškození, ale i jeho průběh. Všechny parametry vozu musí být opraveny do původních hodnot daných automobilkou. Toto se týká hlavně větších škod, při kterých došlo k silnějšímu poškození, jež vyžaduje větší opravy než jsou pouhé výměny blatníků a nárazníků. Dodržení technologického a pracovního postupu je naprosto zásadní pro kvalitu opravy.

Vybavení karosárny
Abychom provedli opravu kvalitně a rychle, jsme vybaveni moderní technikou, speciálním karosářským nářadím a přípravky pro jednotlivé značky automobilů. Jedná se například o rovnací rám, spotovací a bodovací přístroj, vybavení pro bezpečné svařování, rovnací a vytahovací přípravky atd.

Ceny karosářských prací
Ceny prací jsou vždy individuální podle rozsahu a náročnosti opravy a nedají se zobecnit. Pokud máte zájem o karosářské práce, pošlete nám prosím fotografii poškozeného dílu nebo přijeďte osobně, pokud to lze.